Usprawnij działanie swojej agencji nieruchomości
w trzy miesiące

Rozwiązujemy codzienne problemy agencji nieruchomości zapewniając wielokrotny zwrot z inwestycji w nasze narzędzia.

Gwarantujemy 100% zwrot pieniędzy jeśli w ciągu trzech miesięcy od rozpoczęcia korzystania z naszych usług nie usprawnisz działania swojej agencji.

Nasze produkty i usługi cechują się prostotą oraz łatwością obsługi. Nie wymagają one od Ciebie żadnego dużego nakładu czasu, by się ich nauczyć.

Nikt inny nie ma na uwadze tak bardzo potrzeb agencji nieruchomości gwarantując bezpieczną inwestycję, łatwe w obsłudze narzędzia oraz stały rozwój świadczonych usług.

Powitaj swojego nowego asystenta.

Nowoczesne narzędzia

Dostarczamy nowoczesne narzędzia dla nowoczesnych agencji nieruchomości. Niech komputer wykona za Ciebie żmudną manualną pracę.

Stały rozwój

Nieustannie ulepszamy nasze produkty i usługi przede wszystkim skupiając się na wprowadzaniu sugestii naszych klientów.

Rozwiązujemy problemy

Wszystkie nasze narzędzia powstają w odpowiedzi na problemy dotykające agencje nieruchomości w codziennej działalności.

Przyjazna obsługa klienta

Przyjazna obsługa to dla nas nie pusta formułka – każdy klient ma swojego menedżera klienta, z którym może się skontaktować w dowolnej sprawie.

Historia firmy

AsystentAgenta.pl powstał bezpośrednio w odpowiedzi na potrzeby agencji nieruchomości.

Postanowiliśmy wprowadzić na polski rynek narzędzi dla agencji nieruchomości nową jakość. W tym celu skontaktowaliśmy się z właścicielem jednej z czołowych polskich agencji nieruchomości, który to podzielił się z nami swoim problemem biznesowym.

W odpowiedzi na jego potrzeby powstał nasz pierwszy produkt – narzędzie śledzące zmiany cen na portalach nieruchomości.

Firma teraz

Kontynuujemy naszą misję dostarczając agencjom nieruchomości nowoczesne narzędzia usprawniające ich codzienną pracę.

Traktujemy naszych klientów jak partnerów gwarantując im bezpieczeństwo z inwestycji oraz stale zwiększaną wartość dostarczanych produktów i usług.

Skupiamy się na budowaniu długoterminowych relacji biznesowych kładąc nacisk na miłą i profesjonalną obsługę klienta oraz otwartość na sugestie i potrzeby naszych klientów.

Z naszych narzędzi korzystają jedne z największych polskich agencji nieruchomości. Wspieramy także mniejsze lokalne agencje nieruchomości nastawione na dynamiczny rozwój i wprowadzanie nowej jakości dla swoich klientów.